O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem w zakresie tłumaczeń, naszą specjalizacją są języki wschodniosłowiańskie, zwłaszcza język ukraiński i rosyjski, tłumaczenia poświadczone i zwykłe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym kierunku nawiązaliśmy stałą i owocną współpracę z instytucjami państwowymi, firmami i osobami fizycznymi, grono naszych klientów cały czas rośne.

Wyróżnia nas wiedza na temat realiów zarówno Polski jak i Ukrainy, Rosji, szybka realizacja zamówień – zazwyczaj 1 dzień roboczy, konkurencyjna cena.  Ponadto, współpracujemy z Konsulatem Generalnym Ukrainy w Krakowie, z radcami prawnymi, firmami doradczymi w celu pełnej i skuteczniejszej obsługi klienta. Co więcej, w świetle zapotrzebowania rynku, świadczymy usługi mediacji w języku ukraińskim, mamy w zespole mediatora, wpisanego na listę Sądu Okręgowego w Krakowie, z biegłą znajomością języka ukraińskiego.

Alina

Tłumacz j. ukraińskiego

Specjalność: pisemne tłumaczenia prawnicze, specjalistyczne: ekonomiczne, finansowe itd.

Kilkuletnie doświadczenie w branży.

alina-tlumacz-jezyka-ukrainskiego
anatolij-tlumacz-ukrainskiego-rosyjskiego

Anatolij

Tłumacz j. ukraińskiego i rosyjskiego

Specjalność: konsekutywne tłumaczenia ustne, pisemne tłumaczenia techniczne, prawnicze.

Solidne doświadczenie w obsłudze różnych konferencji międzynarodowych na rzecz wszelakich przedsiębiorstw i jednostek państwowych, w tym na rzecz Państwowej Straży Pożarnej.